Slovinsko

Pět dnů plných adrenalinu a zážitků, na které budeš vzpomínat ještě hodně, hodně dlouho.

Akce pro všechny, kteří chtějí vyzkoušet různé sporty, ke kterým se běžně nedostanou.

A to vše v nádherném prostředí slovinského národního parku.

Termín:           4. - 8. květen 2018

Místo:             Slovinsko

Cena:              3 800,- Kč (doprava + poplatky + pojištění + kempy + vybavení na ferraty + lektoři a vybavení na canyoning + lektoři a vybavení na rafting + stan + vařiče)

Canyoning: neopren, přilba, sedák, boty, slaňovací osma, lano, smyčka s karabinami, lektoři
Rafting: raft, neopren, přilba, pádlo, vesta, házečka, lektoři
Ferraty: sedák, prsák, smyce, blokant, přilba, karabina, lektoři

- cena nezahrnuje stravu - jídlo si bere každý sám

Zahájení:        14:00 z Velehradu

Návrat:            20:00 na Velehrad

ČEKÁ NÁS

CANYONING: Sestupujete kaňony a soutěskami horských říček, skáčete do přírodních tůní, slaňujete skalní stěny a vodopády, sklouzáváte vodou vymleté přírodní tobogány a proplouváte tůně křišťálově průzračné smaragdové vody.

TRIGLAV:  je nejvyšší hora Slovinska a celých Julských Alp. Nachází se v Triglavském národním parku. Je zobrazena též na slovinském státním znaku a vlajce. Nadmořská výška: 2 864 m.

FERRATY: Zajištěná cesta (nazývaná také ferrata podle italského označení Via Ferrata, časté je i německé označení Klettersteig) je cesta v nepřístupném, obvyke horském terénu, která je vybavena jisticím ocelovým lanem, železnými stupy, případně dalšími pomůckami pro výstup. Cílem takových úprav je zvýšení bezpečnosti procházejících osob a zpřístupnění terénu i návštěvníkům, kteří nemají zkušenosti s náročnými horolezeckými výstupy.

RAFTING:  je venkovní rekreační i sportovní aktivita, která je provozována na nafukovacím raftu. Spočívá ve sjíždění vodních toků různého stupně obtížnosti.

Comments are closed.