Kroužky – VŠE

Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Pěvecký sbor SGV Macek Filip / Macek Jakub středa 13:45-15:15 uč. 1
Cimbálka Haloda Petr dle domluvy dle domluvy uč. 1
Dramatický / Recitační kroužek Škařupová Lucie středa 16:00-17:00 čajovna
Schóla Macek Filip /
Krchňavá Magdalena
úterý 16:00-16:45 uč. 1
Taneční kroužek Vojáčková Gabriela / Strachotová Karolína čtvrtek 16:05-17:05 Slovanský sál
Folklorní soubor Štulír Petr / Dvořanová M. / Habartová E. čtvrtek 7:15-8:45 zimní sál
Sborek – folklorní písně Štulír Petr pondělí 15:00-15:45 zimní sál
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Chemická olympiáda Mahrová Miroslava čtvrtek 8:00-8:45 laboratoř chemie + uč. 5
Příprava na soutěže z M/F Haloda Petr dle domluvy dle domluvy uč. 5
Příprava na VŠ Hruboš Ondřej dle domluvy dle domluvy učebna biologie
Psaní všemi deseti Kaňovská Pavla dle domluvy dle domluvy uč. 6
Programování v Pythonu Chvatík Petr středa 15:30-16:15 uč. IVT
Matematika pro uchazeče na VŠ Pěchová Eva dle domluvy dle domluvy uč. 7
Jak na dobrou ročníkovku a orientace v knihách Lagová Monika středa 15:00-16:00 knihovna
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Volejbal Chytka Tomáš středa 16:00-17:30 tělocvična ZŠ
Míčové hry Chytka Tomáš pondělí 15:30-17:00 tělocvična ZŠ
Florbal – kluci Štulír Petr čtvrtek 16:00-17:00 tělocvična ZŠ
Florbal – holky Štulír Petr úterý 16:00-17:30 tělocvična ZŠ
Aerobik Halová Martina středa 15:30-16:30 Slovanský sál
Horolezectví Petrucha Lukáš středa 15:30-19:30 Zlín, Fryšták, Chřiby …
Plavání Hegr / Halová / Vojáčková  čtvrtek  17:30-18:15 plavecký bazén UH
Zumba Vojáčková Gabriela / Krchňavá Magdalena středa 15:30-16:30 zimní sál
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Doučování z němčiny Stránská Jana dle domluvy dle domluvy uč. 7
Goethe Zertifikat B2 + příprava na soutěže z NJ Ertlová Eva čtvrtek 8:00-8:45 uč. 6
Francouzština pro začátečníky Petruchová Eva úterý 15:45-16:30 jazyková učebna č. 2
Ruský jazyk Rosíková Alena pondělí 15:00-15:45 jazyková učebna č. 2
Latina pro mediky a studenty humanitních oborů Psíková Michaela dle domluvy dle domluvy uč. 7
Anglická konverzace – doučování Vlčková Jana středa 14:45-15:30 jazyková učebna č. 2
English club I. – anglická konverzace Černý Viktor /
Patrick Manion
středa 15:15-16:00 jazyková učebna č. 1
English club II. – anglická konverzace Černý Viktor /
Patrick Manion
pátek 14:30-15:15 dle domluvy v UH
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
Příprava biřmovanců Kuchař Radim pondělí 15:30-16:30 čajovna DM
Start do života církve Kuchař Radim čtvrtek 16:00-17:00 předsálí bytů na DM
Název kroužku Vedoucí kroužku den čas místo
První pomoc I. Hruboš Ondřej středa 15:30-17:00 čajovna a okolí SGV
První pomoc II. Hruboš Ondřej čtvrtek 16:00-17:30 čajovna a okolí SGV
Outdoor Hruboš Ondřej pondělí 16:00-17:30 okolí SGV
Historický šerm Škařupová Lucie úterý 16:00-17:00 zahrady SGV, Slovanský sál
Animátoři SGV Petrucha Lukáš úterý 16:00-17:00 sborovna
Roveři Vagundová Michaela čtvrtek 16:00-17:00 les, příroda, čajovna
Příběhy bezpráví Kletvík Jan dle domluvy dle domluvy dle domluvy
Vaření Štulír Petr pondělí 16:00-17:30 klub